Комплекс протизсувних заходів для укріплення Дніпровського схилу біля пішохідного мосту
(2 зсувний цирк)

Замовник: Комунальне підприємство «Київбудреконструкція»

Види робіт, що виконувалися:

  • будівельно-монтажні роботи з укріплення схилу, спорудження паль, які утримують великий масив зсувної ділянки. ;
  • спорудження монолітного залізобетонного ростверку, який суцільно поєднує між собою палі та зв’язує їх в надійну інженерну конструкцію. В конструкцію ростверку також входять складна дренажна система та система водовідведення, які мають впорядкувати поверхневий стік води та розвантажити існуючі мережі відведення води.

Опис проекту. Дніпровські схили правобережної частини Києва являють собою комплекс інженерних мереж, які стримують та не дають розвиватися таким вкрай небезпечним гідрогеологічним процесам, як зсуви.

Одною з таких ділянок, де відбуваються найнебезпечніші активні зсувні процеси, є схили поблизу пішохідного мосту – 2-й Зсувний Цирк.

У зв’язку з цим проектним інститутом “Укрспецтунельпроект” було розроблено проект укріплення зсувного масиву. Дана двлянка являється особливо складною у всіх відношеннях: рельєф, геологія, інженерно-технічна доступність, інженерні комунікації і т.д.

Результатом роботи, яку виконує ТОВ “Гарантбуд” буде спорудження вкрай важливої для столиці інженерної споруди, яка унеможливить подальший розвиток негативних геологічних процесів та убезпечить від руйнувань об’єкти історичної та культурної спадщини Киева.

Термін виконання: кінець 2018 р